Makijaż permanentny brwi, dlaczego warto? 😉

model-makeup

Makijaż permanentny brwi budzi ogromne zainteresowanie. Zwłaszcza w ciągu ostatnich lat łatwo można zauważyć, że zwiększa się grupa kobiet, które się na niego decydują. Jednocześnie wciąż jest grono sceptyków, którzy nie patrzą na niego zbyt przychylnie. Często wynika to z niewiedzy na temat tego, w jaki sposób wykonuje się makijaż i jakie są efekty. Tymczasem wiąże się on z szeregiem zalet.

Decydując się na makijaż permanentny brwi można mieć pewność, że brwi będą wyglądać perfekcyjnie niezależnie od okoliczności. Nawet po przebudzeniu rano albo po nagłej ulewie na mieście jest gwarancja, że brwi będą wciąż idealne. A dlaczego brwi są tak ważne?

Po co tak wiele uwagi poświęcać brwiom?

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na makijaż permanentny brwi, czy nie, twoje brwi będą wpływały na rysy twarzy i na proporcje. Kolor brwi i to, czy są równe, rzutuje na to, jakie jest spojrzenie, czy jest intensywne i intrygujące, czy raczej nudne i nijakie.

Poprzez podkreślenie łuku brwiowego, twoja twarz staje się piękniejsza. Aby tak się stało, trzeba mieć kształt brwi dopasowany do kształtu oka, a kolor do koloru oczu i koloru włosów. I tu właśnie zaczynają się schody. Chociaż to, jaki powinien być efekt, nie jest wiedzą tajemną, wykonanie makijażu niewprawną ręką nie jest już tak proste. I dotyczy to każdej formy makijażu.

Ileż to razy, trzeba poprawiać makijaż przed wyjściem, a ile razy henna brwi wygląda sztucznie? I właśnie tutaj z pomocą przychodzi makijaż permanentny brwi!

Dla kogo makijaż permanentny i jakie są jego zalety?

Powierzając swoje brwi specjalistom, możesz być pewna, że dobiorą kolor, który będzie dopasowany pod kątem twojej urody i tego, jaki efekt chcesz osiągnąć. Poza tym pięknie wymodelują łuk brwiowy, a problem porannego stania przed lustrem zniknie. Makijaż permanentny brwi jest doskonałą propozycją dla kobiety, która prowadzi aktywny tryb życia, a w każdy dzień wkrada się pośpiech. Jeśli nie będzie trzeba codziennie malować i poprawiać brwi, oszczędza się sporo czasu.

Jest to jedna z największych zalet tego rozwiązania. Poza tym bez obaw można wyjść na siłownię, a nawet pływać w basenie. Niezależnie od okoliczności, brwi wciąż będą wyglądać tak samo. Kuszące, prawda?

makijaż permanentny brwi

Permanentne brwi są też ciekawą propozycją dla osób, których brwi są rzadkie i niewyraźne. Kiedy wykonuje się zwykły makijaż przy rzadkich brwiach, będzie wyglądać sztucznie, tym bardziej, jeśli się zrobi za mocny kolor. Makijaż permanentny brwi optycznie dodaje włosków. Nie jest to zatem sam kolor, ale brwi wyglądają na znacznie gęstsze, niż są w rzeczywistości. Takie efekty można osiągnąć, kiedy się złoży wizytę w gabinecie, w którym powierzy się swoją twarz osobom z doświadczeniem.

Chociaż brwi permanentne to cena, która na pierwszy rzut oka wydaje się wysoka, musisz pamiętać, że jest to coś, co będzie z tobą na długo. Pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu, jest wygodne, a twoja twarz będzie wyglądać piękniej niż wcześniej. Chyba warto, prawda? A kiedy makijaż ci się znudzi…

Makijaż permanentny możesz zmienić na… nowy!

Założenie jest takie, że kiedy decydujesz się na makijaż permanentny, to liczysz na to, że będzie on stały. Nie do końca tak jest. To, czy to dobrze, czy źle zależy od tego, jak na to spojrzysz. W trakcie zabiegu narusza się tkankę, by wprowadzić ziołowy barwnik. Jest to forma tatuażu, ale takiego, który z czasem schodzi. Makijaż permanentny brwi utrzymuje się od 2 do 5 lat. Na początku kolor jest bardziej intensywny, ale z czasem schodzi. Potem należy wykonać go ponownie.

makijaż permanentny brwi

Przez kilka lat będziesz miała takie same brwi, w tym samym kolorze i tak samo wymodelowane. W tym czasie może się okazać, że zmienią się trendy lub ty będziesz chciała wypróbować czegoś nowego. Bądź też mocniejszy makijaż zaczął ci przeszkadzać. Kiedy kolor zejdzie, możesz pozostać przy swoich naturalnych brwiach, ponownie zrobić takie same brwi, jak na początku lub pokusić się o coś zupełnie nowego, co podkreśli twój image.

Wybierz mądrze, gdzie chcesz zrobić makijaż permanentny

Ponieważ makijaż permanentny ma coraz więcej zwolenników, jest coraz łatwiej dostępny, a salonów, które go wykonują, jest sporo. Jednak nie w każdym usługa ta jest warta uwagi. Pamiętaj przy tym, że jeśli makijaż permanentny brwi to cena zaskakująco niska w porównaniu z innymi renomowanymi salonami, może się okazać, że zamiast pięknych brwi uzyska się ich karykaturę.

stylist

Ktoś, kto nie ma dużego doświadczenia lub perfekcyjnych zdolności manualnych sprawi, że brwi nie tylko nie będą wyglądać ładnie, ale będą wyglądać gorzej niż na początku. W takim przypadku nawet 2 lata wydają się strasznie długie.

Skontaktuj się z nami