Makijaż permanentny brwi cena. Z czego się składa?

makjaz-permanentny

Zanim zdecydujemy się na skorzystanie z danych usług, najczęściej porównuje się ze sobą kilka ofert. Tak też się dzieje z makijażem permanentnym. Kobiety, które planują wizytę w profesjonalnym salonie, zastanawiają się, jaka jest cena makijażu permanentnego brwi i z czego wynikają czasem znaczne różnice w kwotach.

Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że cena makijażu permanentnego łączy w sobie więcej składowych, aniżeli tylko same jego wykonanie. To, co znajdziemy w ofertach, to jedynie suma końcowa, ale w zależności od kilku czynników, koszty związane z makijażem permanentnym są inne. Przyjrzyjmy się, co sprawia, że cena usługi jest taka, a nie inna.

1. Konsultacja doświadczonej linergistki

Decydując się na makijaż permanentny, na pewno chcesz, by twoja twarz promieniała blaskiem, a kolory były trwałe. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy postawisz na usługi osoby z wiedzą, doświadczeniem i zdolnościami manualnymi. To pierwszy czynnik, od którego zależy cena makijażu permanentnego. Dobra linergistka musi przejść odpowiednie szkolenia, kursy, mieć czas na zdobycie doświadczenia, z którego skorzystasz. Wszystko to wiąże się z jej nakładem czasu i pieniędzy. Cena może być jeszcze wyższa, kiedy linergistka cieszy się popularnością i dobrymi opiniami.

2. Procedura doboru kształtu i koloru twoich nowych brwi

Każdy z nas ma inne rysy twarzy, inną karnację i inne oczekiwania. Jeśli postawi się na usługi doświadczonej linergistki, będzie umiała dobrać zarówno kształt, jaki powinny mieć brwi, jak i kolor. Brwi są uzupełnieniem spojrzenia, podkreślają je, czynią bardziej intrygującym. Jednak muszą przy tym tworzyć spójną całość z całą urodą. Tak, by wyglądały, jak najbardziej naturalnie. Zbyt ciemna kredka lub henna wyglądają sztucznie i wcale nie są ładne. Tak samo jest przy źle zrobionym makijażu permanentnym. Cena brwi permanentnych uwzględnia również optyczne uzupełnianie włosków. Jeśli brwi są rzadkie, podczas procedury doboru kształtu, linergistka uwzględni odpowiednią metodę.

stylist

3. Bezbolesne wykonanie makijażu permanentnego

Makijaż permanentny wykonuje się z zastosowaniem różnych metod i urządzeń. Jeśli do tego masz niski próg bólu i obawy związane z niedogodnościami, musisz zwrócić uwagę, czy w gabinecie istnieje możliwość wykonania makijażu bezboleśnie. Wiąże się to z doborem odpowiedniej techniki i wykonaniem znieczulenia. Nie wszędzie opcja ta jest dostępna, a jeśli jest, to cena makijażu permanentnego może być nieco wyższa.

4. Korekta po miesiącu

Prawdopodobnie, jeśli już planujesz makijaż permanentny, masz świadomość tego, że twoja twarz będzie wyrazistsza i makijaż pozostanie z tobą na lata. Nawet podczas doboru koloru będziesz zachwycona. Jednak makijaż permanentny to duża zmiana i może się okazać, że po kilku tygodniach uznasz, że coś powinno wyglądać nieco inaczej. Nie musisz czekać kilka lat, aż barwnik zniknie. Często cena makijażu permanentnego brwi obejmuje jego korektę po miesiącu. Wtedy też bez ponoszenia dodatkowych kosztów można liczyć na drobne zmiany.

kobieta-makeup

5. Cena makijażu permanentnego – co jeszcze trzeba wiedzieć?

Chociaż wyżej wymienione czynniki są tymi najważniejszymi, nie można zapominać, że makijaż permanentny z założenia ma być trwały. Powinien się utrzymać od 2 do 5 lat. Jest to możliwe, kiedy w trakcie zabiegu linergistka korzysta z kosmetyków, które nie będą uczulać i zapewniają trwałość. Najlepsze preparaty wiążą się z wyższą ceną, tak samo, jak wspomniane wyżej urządzenia. Im lepsze, tym cena makijażu permanentnego będzie większa. Trzeba to potraktować w kategorii inwestycji w swój wygląd i wysoką jakość usług.

Skontaktuj się z nami