Makijaż
Permanentny
Brwi

Tworzymy brwi permanentne, które w sposób delikatny i naturalny podkreślą Twoją urodę.

Brwi permanentne: efekty

Dobrze wiemy jak ważną rolę w wyglądzie całej twarzy odgrywają odpowiednio podkreślone brwi.

Wiemy również ile czasu trzeba poświęcić, by własnymi siłami w domowym zaciszu nadać im odpowiedni kształt.

Prawidłowo wykonany makijaż permanentny brwi pozwali Tobie zachować czas oraz czuć się komfortowo każdego dnia.

makijaż permanentny ombre • brwi permanentne pudrowe • metoda włosa • brwi pudrowe ombre

Nazywam się Kristina Malinina. Jestem dyplomowanym kosmetologiem, linergistką i specjalistką od bezpiecznego usuwania makijaży permanentnych.

Otworzyłam salon Modestic w 2015 roku. Od tej pory moim celem w makijażu permanentnym jest uzyskanie równowagi pomiędzy naturalnością, a zmysłowym efektem.

Bezpiecznym laserowym usuwaniem zajmuję się od 4 lat. Prowadzę szkolenia i treningi z tego zabiegu. Przeszkolone przeze mnie kursanci bezpiecznie usuwają makijaże permanentne w ponad 100 miastach Polski.

Makijaż permanentny: opinie

Wreszcie czuję, że moja twarz jest znowu moja. Makijaż permanentny wypełnił luki, a konkretniej – łyse placki.

Został wykonany bardzo , widać, że mam ładne brwi a nie, że są to brwi „zrobione”.

Ania Kęska, blogerka @aniamaluje

Brwi Permanentne: rezerwacja

Sprawdź dostępność terminów

Zapłać do 300zł mniej w pakiecie

Często zadawane pytania

Brwi permanentne (makijaż permanentne brwi) wykonujemy metodami ombre, pudrowe, pudrowe ombre oraz metoda włosa.

Usta permanentne (makijaż permanentny ust) wykonujemy metodą akwarelową.

Zawsze dobieramy kolor i intensywność pigmentu odpowiednie do typu urody, aby uzyskać jak najbardziej naturalny efekt.

W Modestic stosujemy sprawdzone pigmenty, które po właściwym wprowadzeniu w skórę nie ulegają zmianie koloru.

Jeśli masz stary makijaż permanentny, którego chcesz się pozbyć, zapraszamy do zapoznania się z ofertą usuwania makijażu permanentnego.

Chcemy, abyś czuła się fantastycznie z efektami zabiegów wykonanych w Modestic. W tym celu w cenie zabiegu zawiera się obowiązkowa korekta makijażu permanentnego.

Na korekcie dokładamy wszelkich starań, abyś przez najbliższe kilkanaście miesięcy nie musiała martwić się o nic. 

Podczas wykonywania makijażu permanentnego ust lub oczu, klientka może odczuwać jedynie lekki, ledwo odczuwalny dyskomfort. Zazwyczaj zabieg jest w 99% bezbolesny, jednak pozostały 1% zależy od indywidualnej podatności klientki na ból, która może być wpływana przez kilka czynników.

Większy dyskomfort może pojawić się np. w trakcie trwania miesiączki, która zwiększa wrażliwość skóry. Aby zwiększyć szanse na bezbolesny zabieg, zalecamy, aby klientka przyszła do salonu wyspana, zrelaksowana i wypoczęta.

Okres regeneracji naskórka po zabiegu jest sprawą indywidualną i może różnić się u każdej klientki. Do 10 dni po wykonanym zabiegu dochodzi do widocznego złuszczania naskórka, w wyniku którego mogą pojawić się małe strupki.

Po tym okresie może pojawić się ubytek w brwiach, który zostanie uzupełniony podczas niezbędnej wizyty korygującej. Bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja, która przyspieszy proces odbudowy skóry.

Wszystkie informacje dotyczące pielęgnacji po zabiegu znajdują się w specjalnym poradniku, który klientka otrzymuje wraz z podarunkowym pudełkiem.

Pierwszy tydzień po zabiegu jest kluczowy dla odpowiedniego gojenia się. W tym czasie należy zrezygnować z nakładania dodatkowego makijażu. Po kilku dniach skóra powinna zacząć się łuszczyć, a także mogą pojawić się niewielkie strupki, których nie należy dotykać.

Ważne jest, aby przez pierwsze dwa tygodnie po zabiegu unikać moczenia świeżego makijażu permanentnego w wodzie, kontaktu z parą wodną oraz wizyt w spa. Ze świeżym makijażem należy postępować jak z nową raną, która jest podatna na zakażenia. Odpowiednia pielęgnacja pomoże przyspieszyć proces gojenia, aby efekty zabiegu były zadowalające oraz długotrwałe.

W tym celu pomoże Ci pudełko od Modestic, które otrzymasz w pakiecie do każdego wykonanego zabiegu. Pudełko zawiera niezbędne produkty do pielęgnacji oraz dokładną instrukcję, jak należy postępować ze skórą po zabiegu. Dzięki temu nie będziesz musiała obawiać się, że o czymś zapomnisz. Nasza paczka zawiera także słodkie upominki, a także bon rabatowy oraz voucher na kolejne zabiegi.

Absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie! Nie będziesz musiała ukrywać się w domu ani brać wolnego w pracy. Opuchlizna na skórze, na której wykonywany jest makijaż, schodzi już po kilku godzinach od zabiegu. Na twarzy może pozostać delikatne zaczerwienienie, jednak na pewno nie będzie ono powodem, abyś zrażała kogokolwiek swoim wyglądem.

Każdy zabieg makijażu permanentnego wykonywany w naszym salonie poprzedza indywidualna konsultacja z linergistką, która na podstawie Twoich oczekiwań tworzy dokładny rysunek przedstawiający, jak będą wyglądać Twoje nowe brwi, usta lub oczy. 

Projekt musi być zaakceptowany przez Ciebie przed przystąpieniem do wykonania makijażu.

Oczywiście, w naszym salonie możesz skorzystać z usługi korekty starego makijażu permanentnego. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a nasza linergistka poprosi Cię o przesłanie zdjęcia Twojego starego makijażu.

Po analizie i konsultacji zespołu zaproponujemy jedno z dwóch rozwiązań – przykrycie starego makijażu nową warstwą pigmentu lub laserowe usunięcie starego makijażu, a następnie nałożenie nowego.

Makijaż permanentny: konsultacja

Pozostaw numer do siebie, a my skontaktujemy się w celu ustalenia terminu Twojej konsultacji.
Klikając przycisk „Wyślij” akceptujesz warunki Polityki Prywatności i wyrażasz zgodę na wykorzystanie podanego numeru telefonu w celach marketingowych.