5 powodów, dla których warto wybrać artystyczną stylizację brwi henną + VIDEO

model-makeup

Obecnie coraz więcej kobiet świadomie podchodzi do stylizacji brwi, unikając przy tym wpadek. To dlatego, że wiedzą, iż wybranie pomocy profesjonalistów to najlepsze, co mogą zrobić dla swoich brwi. Dlaczego?

Czasy, kiedy musiałaś uporać się ze swoimi brwiami sama, dawno minęły. Droga do idealnego spojrzenia nie musi trwać latami i wiązać się z ubytkami włosków.

Wydaje się, że stylizacja brwi w salonie kosmetycznym ogranicza się jedynie do pozbycia włosków i nadania kształtu. Tymczasem powstaje coraz więcej brow barów, w których praca nad wyglądem brwi zaczyna się od analizy rysów twarzy. Dlaczego artystyczna stylizacja henną to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie?

1. Koniec z kłopotliwą stylizacją w domu

Masz gęste brwi, z których stylizacją sobie nie radzisz? A może przeciwnie – natura obdarzyła Cię jasnymi włoskami, a Ty nie wiesz, w jaki sposób podkreślić swoje brwi lub męczy Cię poranny makijaż? To dylematy, z którymi możesz się pożegnać!

Wybranie artystycznej stylizacji brwi gwarantuje podkreślenie Twojej urody. Profesjonaliści w salonie zadbają o odpowiedni wygląd brwi, który będzie idealnie komponował się z kształtem Twojej twarzy, a sposób stylizacji sprawi, że będziesz mogła cieszyć się efektem przez dłuższy czas., bez potrzeby spędzania poranków przed lustrem.

Brwi z Instagrama u celebrytek, wizażystek i modelek, które są powodem zachwytu większości kobiet, nie muszą już pozostawać w Twoich wyobrażeniach. Teraz i Ty będziesz mogła z dumą przeglądać się w lustrze!

model-makeup

2. Zawsze jesteś piękna i gotowa na wielkie wyjścia

Wygląd brwi jest uwarunkowany nie tylko przebytymi dotąd stylizacjami i regulacją włosków, lecz także może wiązać się z typem urody czy przebytą chorobą. Jeśli Twojemu spojrzeniu brakuje energii, a Ty nie wiesz, jak przywrócić brwiom dawny wygląd, rozpocznij swoją przygodę z Brow Barem! 

Artystyczna stylizacja brwi henną to nie tylko znaczna poprawa wyglądu. Dzięki długotrwałemu efektowi, będziesz zawsze przygotowana na uroczyste chwile, a makijaż stanie się dla Ciebie miłym urozmaiceniem.

Wymodelowane brwi sprawią, że nie będziesz musiała odczuwać dyskomfortu czy zawstydzenia, jakie miało miejsce w przypadku rozmazania się makijażu. Od teraz Twoim porankom będzie towarzyszył wygląd naturalnie podkreślonych brwi.

Zobacz jak wykonujemy ten zabieg krok po kroku

3. Dajesz sobie w prezencie zmysłowe spojrzenie

Klasyczne wypełnienie brwi henną lub uzupełnienie niedoboru włosków to zabiegi, które poprawiają wygląd, ale nie wywołują efektu metamorfozy. Jak bez ingerencji w swoją urodę zaskoczyć rodzinę i przyjaciół? Postaw na odświeżenie spojrzenia!

Artystyczna stylizacja brwi to zabieg wyjątkowy. Henna w odpowiednim kolorze, naniesiona na brwi, pozwala uzyskać naturalny efekt. Kształt, szerokość i wysokość położenia brwi sprawia, że twarz można odmłodzić, wyszczuplić lub zaokrąglić oraz załagodzić lub wyostrzyć rysy.

Różnicę w wyglądzie zauważysz nie tylko, wykonując pełny makijaż. Postawienie na naturalność również nie będzie stanowiło przeszkody, ponieważ stylizacja w salonie Brow Bar daje subtelny, ale przyciągający spojrzenia efekt. Od teraz będziesz mogła cieszyć się pięknymi brwiami, nie poświęcając na ich modelowanie większości swojego wolnego czasu. 

henna-brwi

4. Twoje brwi są w bezpiecznych rękach

Chociaż wizyty w salonach kosmetycznych to dla wielu pań codzienność, część z nich ma obawy co do powierzenia komuś stylizacji swoich brwi. Z naszego doświadczenia wynika jednak, że większość kobiet, która się do nas zgłasza, popełniła błąd dokonując regulacji włosków w domu. Naszym zadaniem jest przywrócenie im dawnego wyglądu i zadbanie o ładny wygląd.

Decydując się na artystyczną stylizację brwi henną w salonie Brow Bar nie musisz mieć obaw, co do efektu końcowego. Nie martw się także, jeśli wskutek nieudanej stylizacji utraciłaś dużo włosków – zrekonstruujemy je. 🙂

Podczas dobierania odcienia henny i sposobu regulacji, uwzględnimy Twoje wyobrażenie o brwiach. Zaufanie i komfort naszych klientek jest dla nas priorytetem. Zabieg upiększający potrwa kilkanaście minut, a efektami będziesz mogła cieszyć się przez 14 dni na cerze i aż do 60 dni na włoskach! 

brwi

5. Przechodzisz metamorfozę

Potrzebujesz zmiany? Coco Chanel twierdziła, że nowa fryzura zwiastuje rewolucję w życiu. A gdyby tak… zacząć od brwi? Mimo że na co dzień nie przywiązujemy wagi do ich pielęgnacji, to ich kształt znacząco wpływa na ogólny wygląd twarzy.

Jeśli w ostatnim czasie nie jesteś zadowolona z makijażu wykonywanego w domu, a regulacja brwi przywołuje Ci wspomnienia o drastycznym ubytku włosków, warto pomyśleć nad trwałą stylizacją, która doda Ci pewności siebie.

Precyzyjnie wykonana stylizacja sprawi, że Twojemu hipnotyzującemu spojrzeniu nie będą mogli oprzeć się mężczyźni, a kobiety z zachwytem będą komentowały Twoje brwi. Na co czekasz? 

Skontaktuj się z nami