5 powodów, by zarezerwować makijaż permanentny brwi

woman-putting-makeup-on-face

Nasza dzisiejsza rzeczywistość wygląda trochę inaczej niż się spodziewaliśmy. Dla nas oznacza to przerwę od pracy w salonie, dla naszych klientek wiele odwołanych wizyt. Popieramy akcję #zostanwdomu, nie przeszkadza nam to jednak wychodzić myślami w przyszłość! Chcemy, by powrót do normalności wyglądał dokładnie tak jak sobie wymarzysz. 

Wyobraź to sobie! Jest już po wszystkim. Idziesz powoli ulicą, promienie słońca lekko otulają Twoją twarz. Odgarniasz z twarzy zagubiony kosmyk włosów i leniwie przeglądasz się w witrynach mijanych sklepów. Coś zaburza Twój spokój. Patrzysz na swoje brwi, którym daleko do ideału… 

Nie pozwolimy, by ten czarny scenariusz się ziścił. 😉 Dajemy Ci możliwość wcześniejszej rezerwacji makijażu permanentnego w The Brow Bar! Idealne brwi bez konieczności codziennego malowania? Brzmi jak spełnienie marzeń? Dodamy jeszcze, że efekt utrzymuje się nawet do dwóch lat! 

Poznaj powody, dla których warto wcześniej zarezerwować wizytę

brow-eyes

Duże zainteresowanie zabiegami

Jak będzie wyglądać Twoje pierwsze swobodne wyjście z domu? Kiedy szybkie wypady do sklepu spożywczego i apteki będą już tylko wspomnieniem? Podejrzewamy, że makijaż permanentny nie jest pierwszy na liście… ale bez wątpienia znajduje się w czołówce! 

Każda kobieta wie, jak ważną rolę w wyglądzie całej twarzy odgrywają odpowiednio podkreślone brwi oraz ile czasu trzeba poświęcić, by własnymi siłami w domowym zaciszu nadać im odpowiedni kształt. Czasem udaje się od razu. A czasem tracisz poczucie czasu, by ocknąć się wśród masy porozrzucanych wacików. Zdenerwowana i z połamaną kredką do brwi w ręce. 

people-meeting

Nasz salon jest zamknięty już od połowy marca, a każdy kolejny dzień to coraz więcej odwołanych wizyt. Co więcej klientki The Brow Bar to nie tylko mieszkanki Rzeszowa! Z dumą zauważamy, że nasze zabiegi przyciągają do nas klientki z całej Polski. W związku z tym spodziewamy się, że zainteresowanie naszymi usługami będzie duże. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć kiedy ponownie ruszymy z zapisami. Możemy dać Ci jednak możliwość rezerwacji makijażu permanentnego. Jeśli chcesz, by Twoja wizyta była jedną z pierwszych – zarezerwuj ją już teraz! 

Pierwszeństwo w umawianiu wizyty

Dużymi krokami zbliżają się lato, a tym samym upragnione słoneczne dni! Jest to czas, gdy każdy z nas chce wyglądać jak najlepiej. Działamy w branży na tyle długo, by wiedzieć, że będzie to dla nas bardzo pracowity okres! Jeśli zarezerwujesz wizytę już teraz masz pewność, że Twój wymarzony look będzie kompletny przed nadejściem lata. Jeśli zależy Ci, by jak najszybciej cieszyć się pięknymi brwiami – nie zwlekaj z decyzją. Dzięki temu unikniesz długiego oczekiwania na wizytę i nie będziesz zmuszona do korzystania z usług niesprawdzonego jeszcze salonu. Nowe klientki, które nie dokonają wcześniejszej rezerwacji będą musiały poczekać nieco dłużej.

Warto pamiętać, że jedną z największych zalet makijażu permanentnego brwi jest długo utrzymujący się efekt zabiegu. Potrafi on jednak stać się prawdziwym utrapieniem, jeśli nie jest wykonany przez profesjonalistów w zaufanym gabinecie. W The Brow Bar pracują same profesjonalistki, o czym świadczą recenzje naszych zadowolonych klientek. 

woman-wearing-beige-dress-shirt-using-laptop-computer-3277932

Jeszcze lepszy powrót do normalności

Z pewnością często uciekasz myślami do swoich planów na lato. Może myślisz o wylegiwaniu się na plaży, a może planujesz randkę z ukochanym. Wydawać by się mogło, że brwi nie są najważniejszą częścią tych planów. My jednak wiemy, jak wiele czasu i niepotrzebnych nerwów tracą nasze klientki podczas pielęgnacji brwi. Oczywiście do momentu wizyty w The Brow Bar. Nieważne czy jesteś brunetką i masz gęste brwi, czy też blondynką o zbyt jasnych i rzadkich włoskach brwi. Rezerwując makijaż permanentny w naszym salonie masz pewność, że efekty będą naturalne i dopasowanie do Twojej urody! Chcesz uzyskać nienachalny, romantyczny look? A może chcesz dodać swojej twarzy nieco wyrazistości? Nasze stylistki potrafią zdziałać cuda! Jeśli nie wierzysz koniecznie zajrzyj na nasz instagram!

woman-mirrror

Zrób sobie prezent

Chcesz, by Twoje brwi wyglądały perfekcyjnie o każdej porze dnia i nocy? Makijaż permanentny brwi to coś właśnie dla Ciebie! Cena zabiegu uwzględnia konsultację z linergistką, która dobierze odpowiedni kształt i odcień Twoich nowych brwi. A także darmową korektę, podczas której możesz poprosić o delikatne poprawki – oczywiście o ile w ogóle będą potrzebne! Efekt takiego zabiegu utrzymuje się nawet do dwóch lat! 

Potrafisz to sobie wyobrazić? Dwa lata bez martwienia się o wygląd Twoich brwi. Według naszych obliczeń przeciętna kobieta spędza na malowaniu brwi około 85 godzin rocznie! Lepiej zacznij się zastanawiać co zrobisz z całym tym wolnym czasem! Podpowiadamy, najprawdopodobniej będziesz podziwiać swoje brwi w każdym napotkanym lustrze! 😉

girl-icecream

Wspieraj swój ulubiony salon

Rezerwując wizytę w naszym salonie robisz coś dobrego nie tylko dla siebie, ale i dla nas! Każda zarezerwowana wizyta pozwala nam usprawnić funkcjonowanie salonu w momencie otwarcia. Ty masz pewność, że zabieg zostanie wykonany w odpowiednim dla Ciebie terminie. My możemy jeszcze sprawniej organizować naszą pracę!

Każda zarezerwowana wizyta jest dla nas oznaką wsparcia. A to sprawia, że czas izolacji mija nam szybciej i przyjemniej! Mamy nadzieję, że już niebawem zobaczymy się na 3 Maja 12! 🙂

cosmetic-brows

Rezerwacja makijażu permanentnego

Jak to właściwie działa? Decydując się na rezerwację wizyty nic nie ryzykujesz! Aby dokonać rezerwacji musisz wykonać przedpłatę wynoszącą 100 złotych. Resztę należności za zabieg, która wynosi 790 złotych zapłacisz po odbytej wizycie. Oznacza to, że rezerwacja nic Cię nie kosztuje – kwota za zabieg makijażu permanentnego pozostaje bez zmian. Jednak w tej wyjątkowej sytuacji umożliwiamy naszym Klientkom na wykonanie przedpłaty w celu rezerwacji terminu. 

Kiedy odbędzie się zarezerwowana wizyta? Gdy tylko nasze codzienne życie wróci do normy będziemy kontaktować się z osobami, które dokonały rezerwacji w celu ustalenia odpowiedniego terminu. Dołożymy wszelkich starań, by zadowolić każdą z naszych klientek i wykonać zabieg w wybranym przez nią czasie. Zarezerwowana wizyta może odbyć się w przeciągu dwóch miesięcy od ponownego otwarcia salonu. 

Jak zarezerwować wizytę? Jedyne co musisz zrobić to skontaktować się z nami poprzez formularz na dole strony. Następnie odezwiemy się do Ciebie i sprawnie przeprowadzimy przez proces rezerwacji!

Skontaktuj się z nami