Techniki tatuażu brwi – którą z nich wybrać?

makijaz-permanentny-brwi

Podążając za trendami, można w nieskończoność zaopatrywać się w przeróżne kosmetyki do stylizacji brwi, ale można też zdecydować się na makijaż permanentny.

Ten artykuł pomoże Ci zapoznać się z najlepszą techniką tatuażu brwi którą właśnie wykorzystujemy w Modestic.

W zależności od życzenia klientki, w salonie Modestic, wykonujemy zarówno delikatny makijaż permanentny, podkreślający naturalną urodę lub makijaż o zdecydowanie mocniejszym zarysie, który jest świetną opcją dla Pań pragnących uzyskać bardziej wyrazisty efekt makijażu permanentnego.

Doświadczenie linergistki, a jakość uzyskanego efektu
Techniki makijażu permanentnego, wymagają sporego doświadczenia od specjalisty wykonującego zabieg, dlatego ważne jest, aby wybrać linergistkę, która pracowała z różnymi rodzajami cery, wyróżniającą się nie tylko dokładnością, ale też posiadającą zdolności plastyczne. W Modestic zwracamy na to szczególną uwagę u naszych kosmetyczek.

Metoda cieniowanie ombre

makijaż permanentny brwi

Co można uzyskać dzięki tej metodzie? Metoda cieniowania brwi w Modestic umożlIwia:

  • uwydatnienie brwi;;
  • skorygowanie kształtu oraz szerokości brwi,
  • podkreślenie początku brwi,
  • optyczne podniesienie brwi,
  • uzyskanie efektu „otwartego oka”,
  • wydłużenie zbyt krótkich, niesymetrycznych brwi;

Ponadto jest to świetny sposób, aby skorygować gęste brwi o niesfornym kształcie.Metoda cieniowania brwi jest dobra dla każdego typu skóry oraz osób, które są posiadaczami ładnych naturalnych brwi, wymagających jedynie niewielkiej pomocy.

Gojenie się skóry po zabiegu przechodzi bardzo szybko i łagodnie – bez obrzęku lub strupków.

Niuanse, o których powinnaś wiedzieć:

W przypadku techniki cieniowania pigment jest tak jakby „napudrowywany” na skórę, bez formowania wyraźnego zarysu lub konturów, dzięki czemu uzyskany efekt jest zbliżony do przyciemnienia i podkreślenia brwi za pomocą kosmetyków stylizujących – np. kredki lub cienia do brwi.

Podsumowując

Nasze doświadczone linergistki z salonu Modestic z  pewnością wyjaśnią wszelkie szczegóły oraz pomogą dokonać odpowiedniego wyboru po wstępnym zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami i typem urody. Zazwyczaj po upływie miesiąca od pierwszego zabiegu wykonuje się korektę makijażu permanentnego tak, aby osiągnąć maksymalnie zadowalające efekty.
Makijaż permanentny brwi utrzymuje się do 2 lat, a jego trwałość jest uzależniona od typu skóry – im bardziej tłusta cera, tym trudniej o długotrwałe efekty.

makijaż permanentny brwi

Jeśli jesteś już znudzona krótkotrwałym efektem po hennie – wypróbuj makijaż permanentny brwi. Wypełnij formularz kontaktowy, a my oddzwonimy lub odwiedź nasz salon Modestic i osobiście porozmawiaj z naszymi specjalistami, którzy z pewnością rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości oraz odpowiedzą na nurtujące Cię pytania.
Na naszej stronie możesz nie tylko zapisać się na wybrany zabieg, ale także oglądnąć portfolio lub zapisać się na profesjonalny kurs makijażu permanentnego

Skontaktuj się z nami