Na czym polega laminowanie brwi i kiedy warto z niego skorzystać?

laminowanie-brwi

Wydawałoby się, że zabiegi związane z koloryzacją i stylistyką brwi są już kompletne i niczego nowego nie można wymyślić. A jednak pojawił się nowy zabieg, który od razu podbił serca kobiet. Laminowanie brwi jest w ostatnim czasie prawdziwym hitem! Na czym polega i komu się to zaleca?

Czasem obojętnie ile wysiłku włoży się w codzienną pielęgnację brwi, to nie prezentują się one najlepiej. Nie pomoże też sięgnięcie po kredkę. Wystarczy, że włoski rosną w różne strony i już proporcje i estetyka się zaburzają.

Chęć poradzenia sobie z tym problemem jest jednym z powodów, dla których laminowanie brwi jest właśnie dla ciebie!

Kiedy wziąć pod uwagę laminowanie brwi?

cosmetic-makeup

Rozważ ten zabieg, jeśli jedną z twoich bolączek są cienkie lub wąski brwi. Jeśli będziesz nieumiejętnie posługiwać się kredką, to brwi będą wyglądać sztucznie. Niekoniecznie też chcesz od razu robić makijaż permanentny. Tymczasem laminowanie brwi jest nieinwazyjne, bezbolesne, a twoje brwi będą grubsze nawet o 100%! Brzmi świetnie?

Obok mało estetycznego układania się włosków przy stylizacji, kłopotem jest kierunek, w jakim rosną. Mogą one rosnąć na przykład w dół, przez co też nie wyglądają ładnie. I tutaj również zabieg będzie pomocny, bo w prosty sposób zyskają optymalny i atrakcyjny kształt. Skorzysta na tym nie tylko spojrzenie, ale cała twarz. 

brwi-laminacja

Zainteresuj się laminowaniem także wtedy, kiedy szukasz skutecznego sposobu na regenerację. Ten zabieg to w zasadzie 2 w 1 – dbałość o przepiękny wygląd i stylizację brwi, z odżywianiem włosków i ich regeneracją od samych cebulek.

Na czym polega zabieg?

Podczas laminowania brwi wykorzystuje się działanie kwasu tioglikolowego. Pod wpływem jego działania, łuski włosków się otwierają. Wtedy też sięga się po odpowiednie preparaty jak oleje roślinne, czy keratyna.

laminacja-proces

W ten sposób łatwiej można wymodelować kształt i kierunek wzrostu brwi. Warto zauważyć, że stosowane związki wykazują też działanie okluzyjne, co oznacza, że poprawiają elastyczność włosków i ich ogólną kondycję. Brwi są optymalnie natłuszczone, przez co lśnią naturalnym blaskiem.

laminacja-brwi-efekt

Istotne jest, aby po zabiegu pielęgnować brwi także w domu. W sprzedaży są nawet specjalne kosmetyki do stosowania po laminowaniu brwi. Sięgając po nie, możesz mieć pewność, że efekt utrzyma się na dłużej, a włoski będą mieć mocniejsze cebulki. Dzięki temu włoski będą zdrowsze. Kiedy będziesz w gabinecie, zabieg możesz uzupełnić o regulację brwi i hennę.

Gdzie można zrobić laminowanie brwi?

Laminowanie brwi jest nową usługą i nie w każdym gabinecie jest dostępne. Mało tego, nie każda osoba będzie umieć zrobić je prawidłowo. Stawiając na tak dobry salon, jak nasz, pięknymi brwiami można się cieszyć nawet 1,5 miesiąca! Przez ten czas nie będzie trzeba w ogóle walczyć ani z pogrubianiem, ani ich bezskuteczną stylizacją.

Przychodząc no nas, zyskasz gwarancję, że powierzasz swój wygląd profesjonalistom. Pomijając regulację brwi i hennę, laminowanie brwi jest jedną z tych uniwersalnych usług, z których korzystają także Panowie.

Skontaktuj się z nami