Makijaż
permanentny
ust

Zachowaj swój czas i komfort – każdego dnia.

Zalety ust permanentnych

Każda z nas chce mieć piękne ponętne usta.

Co jeśli mamy już dość ciągle zjadającej się szminki a nie koniecznie też chcemy je powiększać?

Prawidłowo wykonany makijaż permanentny ust pozwali Tobie zachować czas oraz czuć się komfortowo każdego dnia.

Efekty tego zabiegu mówią same za siebie.

Kto wykonuje zabiegi?

team

Jeśli zależy Tobie na naturalnych i delikatnie podkreślonych ustach to trafiłaś w dobre miejsce.

Zespół Modestic stanowią wyłącznie wyselekcjonowane osoby, które wykazały dużą sumienność i precyzję podczas uzyskiwania specjalizacji w makijażu permanentnym.

Jedyny salon z gwarancją​

Żebyś mogła przez dłuższy czas cieszyć się z naturalnego efektu ust permanentnych, wypracowaliśmy proces przejście przez który pozwoli to osiągnąć.

  1. Kontakt z recepcją
  2. Pierwszy zabieg
  3. Korekta

Możesz być pewna że na każdym z tych etapów damy od siebie wszystko. 

Chcemy Cię poznać i spełnić Twoje oczekiwania. 

zaproszenie na konsultacje
model-makeup

Makijaż Permanentny Ust

W cenie zabiegu:

Lepsza cena w pakiecie

Zapłać do 300zł mniej w pakiecie

Odpowiedzi na pytania​

Absolutnie nie. Zawsze dobieramy kolor pigmentu odpowiedni do typu urody. Stawiamy na jak najbardziej naturalne efekty.

W naszym artykule 6 największych obaw przed makijażem permanentnym brwi znajdziesz odpowiedzi na to i inne Twoje pytania.

W Modestic używamy sprawdzone pigmenty, które po prawidłowym wprowadzeniu w naskórek nie zmienią swojego koloru.

Jeśli masz stary makijaż permanentny o dziwnym kolorze sprawdź nasz artykuł Co zrobić, kiedy brwi są niebieskie?

Chcemy żebyś się czuła fantastycznie z efektami wykonanych w Modestic zabiegów.

W tym celu w cenę zabiegu wliczamy obowiązkową korektę makijażu permanentnego. Na korekcie dopinamy wszystko na ostatni guzik żebyś przez około 2 lata nie musiała o niczym się martwić.

Więcej na temat korekty w naszym artykule 6 największych obaw przed makijażem permanentnym brwi

Przy makijażu permanentnym ust lub oczu może pojawić się jedynie lekki, ledwo odczuwalny dyskomfort. Z reguły zabieg jest w 99% bezbolesny. Pozostały 1% zależy od indywidualnej podatności klientki na ból, na który może wpłynąć kilka czynników.
Większy dyskomfort klientka może odczuwać na przykład w trakcie trwania miesiączki, która zwiększa wrażliwość skóry. Aby zwiększyć szansę na bezbolesny zabieg, zalecamy przyjść do salonu wyspaną, zrelaksowaną i wypoczętą.

W naszym salonie wykonywane są cztery zabiegi. Najbardziej popularny to makijaż permanentny brwi, którego cena wynosi 990 zł. Oferujemy także makijaż permanentny ust w cenie 890 zł oraz makijaż permanentny oczu w cenie 690 zł. Wykonasz u nas także korektę starego makijażu permanentnego, o której więcej dowiesz się w dalszej części tekstu. Cena za makijaż permanentny zawiera w sobie: indywidualną konsultację z linergistką, bezbolesne wykonanie makijażu, zabieg korygujący oraz pudełko z produktami do pielęgnacji.
Dla naszych klientek przygotowaliśmy także opłacalne pakiety różnych zabiegów, które pomogą Ci zaoszczędzić do 300 złotych. Z ofertą zapoznasz się na tej stronie: https://modestic.pl/pakiety-makijazu-permanentnego/. Istnieje również możliwość rozbicia ceny za zabieg na 4 bądź 12 rat. Po szczegóły napisz na nasz adres: info@modestic.pl

Etap regeneracji naskórka po zabiegu jest bardzo indywidualną kwestią i może wyglądać inaczej u każdej klientki. Do 10 dni od wykonanego zabiegu następuje widoczne złuszczanie naskórka, w efekcie czego powstają małe strupki. Po tym czasie mogą pojawić się ubytki w brwiach, które zostaną uzupełnione na niezbędnej wizycie korygującej.
Niezwykle ważna jest tu odpowiednia pielęgnacja, która przyspieszy odbudowę skóry. Wszystkiego co musisz wiedzieć o pielęgnacji po zabiegu dowiesz się ze specjalnego poradnika, który znajdziesz w podarunkowym pudełku.

Pierwszy tydzień po zabiegu jest kluczowy dla odpowiedniego gojenia się. W tym czasie należy zrezygnować z dodatkowego nakładania makijażu. Po kilku dniach skóra powinna zacząć się łuszczyć oraz mogą pojawić się niewielkie strupki, których nie należy dotykać.
Ważne jest, by przez pierwsze dwa tygodnie po zabiegu unikać moczenia świeżego makijażu permanentnego w wodzie, kontaktu z parą wodną oraz wizyt w spa. Ze świeżym makijażem należy obchodzić się jak ze świeżą raną, która jest podatna na zakażenia. Jej odpowiednia pielęgnacja przyspieszy proces gojenia, aby efekty zabiegu będą zadowalające oraz długotrwałe.
W tym pomoże ci pudełko od Modestic, które dostaniesz w pakiecie do każdego wykonanego zabiegu. Pudełko zawiera niezbędne produkty do pielęgnacji, dokładną instrukcję, jak obchodzić się ze skórą po zabiegu, żebyś nie musiała się obawiać, że o czymś zapomnisz. Naszą paczkę wzbogaciliśmy także o słodkie upominki, a także bon rabatowy oraz voucher na kolejne zabiegi.

Absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie! Nie będziesz musiała ukrywać się w domu albo brać wolnego w pracy. Opuchlizna na skórze, na której wykonywany jest makijaż, schodzi już po kilku godzinach od zabiegu. Na twarzy może pozostać delikatne zaczerwienienie, jednak na pewno nie będzie ono powodem, abyś miała kogokolwiek odstraszać swoim wyglądem.

Każdy zabieg makijażu permanentnego wykonywanego w naszym salonie poprzedza indywidualna konsultacja z linergistką, która w oparciu o twoje oczekiwania tworzy dokładny rysunek pokazujący, jak będą wyglądać Twoje nowe brwi, usta bądź oczy. Projekt musi być przez Ciebie zaakceptowany, zanim dojdzie do wykonania makijażu.
Oczywiście gwarantujemy zwrot pieniędzy w przypadku, w którym będziesz niezadowolona z efektu. Nigdy jednak nie doszło do takiej sytuacji, a wszystkie nasze klientki opuszczały salon odmienione oraz zadowolone.

Oczywiście – w naszym salonie wykonasz korektę starego makijażu permanentnego, który nada Ci wymarzony i estetyczny wygląd. Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość. Linergistka poprosi Cię o przesłanie zdjęcia Twojego starego makijażu.
Po analizie oraz konsultacji nasz zespół zaproponuje jedno z dwóch rozwiązań – przykrycie starego makijażu nową warstwą pigmentu bądź laserowe usunięcie starego makijażu, na miejsce którego nałożymy nowy. 

Wiele klientek ḿowiło po zabiegu

“Cieszę się że zdecydowałam na ten zabieg”

Ty nie musisz zwlekać. Decyzja podjęta dziś sprawi, że szybciej będziesz czuć się znacznie dogodniej.

Nie jesteś przekonana?

Pozostaw numer do siebie, a my skontaktujemy się w celu ustalenia terminu Twojej konsultacji na której odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Klikając przycisk “Wyślij” akceptujesz warunki Polityki Prywatności i wyrażasz zgodę na wykorzystanie podanego numeru telefonu w celach marketingowych.

Lubisz wiedzieć więcej?

usta-makeup

Pielęgnacja ust permanentnych

Pielęgnacja ust permanentnych Hurra! Zostałaś szczęśliwą posiadaczką delikatnego makijażu permanentnego od Modestic. W tym poradniku znajdziesz niezbędne wskazówki dotyczące codziennej pielęgnacji, dzięki której efekty zabiegu

Czytaj więcej »

Bon 100zł na wymarzony makijaż permanentny

Zapraszam Cię na wizytę do mojego salonu w Warszawie!

Wpisz swoje dane i uzyskaj 100zł zniżki na zabieg makijażu permanentnego.