Korekta starego makijażu permanentnego. Jak przywrócić efekt pięknych brwi? + VIDEO!

makijaz-permanentny-brwi

Stary makijaż permanentny nie spełnia już Twoich oczekiwań? 

Wygląd brwi stracił na jakości, kolor zyskał brzydki odcień albo płowieje, stając się ledwo widoczny? A może po prostu znudził Ci się twój stary makijaż i chcesz spróbować czegoś nowego? Na szczęście można temu zaradzić! Makijaż permanentny, choć trwały, nie pozostaje na skórze na zawsze. Nie jest to tradycyjny tatuaż, co bez wątpienia jest zaletą w przypadku, kiedy chcemy poprawić lub całkowicie zmienić wygląd brwi.

Korekta starego makijażu - kiedy się na nią zdecydować?

Wiemy, że nieudany lub niesatysfakcjonujący makijaż może negatywnie wpłynąć na wygląd, a co za tym idzie także na samopoczucie oraz zmniejszyć pewność siebie. Nie musisz jednak bezradnie rozkładać rąk! Nasze linergistki są po to, by pomóc Ci uzyskać wymarzone brwi, nawet jeśli przeszkadza w tym stary bądź nieudany makijaż. Czasy, w których trzeba było męczyć się z mocnymi czarnymi kreskami lub różnokolorowymi odpychającymi zabarwieniami nad powiekami na szczęście minęły. Branża kosmetyczna mocno poszła do przodu. 

Jakość wykorzystywanych pigmentów, urządzeń i przede wszystkim technika pracy znacząco się zmieniły z korzyścią dla klientek. Dzięki temu możesz być posiadaczką pięknych i co najważniejsze naturalnie wyglądających brwi bez większych wyrzeczeń. Nasze klientki często piszą, że trudno nawet zauważyć, że ich brwi są udoskonalone makijażem permanentnym!

brwi

Jeśli jednak nie miałaś tego szczęścia spotkać na swojej drodze wykwalifikowanej linergistki, a Twoje brwi pozostawiają wiele do życzenia i chcesz zmienić ich wygląd, mamy dla Ciebie rozwiązanie! Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość. Specjalistka poprosi Cię o zdjęcie Twojej twarzy bez nałożonego makijażu i przy świetle dziennym.

Pamiętaj, Twoje zdjęcia nie będą użyte, są to dane poufne, do których wgląd będą miały tylko nasze linergistki. Jedna z nich podda zdjęcie analizie i podejmie decyzję o najlepszym sposobie korekty Twojego makijażu brwi. Przewidziane są dwa możliwe scenariusze.

Przykrycie starego makijażu permanentnego

Pierwszą możliwością jest przykrycie starego makijażu permanentnego. Będzie to możliwe w przypadku, w którym stary makijaż permanentny jest mocno wyblakły lub pozostawia słabe, ledwo widoczne pozostałości barwnika na skórze. W takim przypadku jesteśmy w stanie wykonać nowy delikatny makijaż, który wypełni ubytki starego.
Efektem po zabiegu korygującym będziesz mogła się cieszyć nawet do 2 lat! Jest to najbardziej optymistyczne rozwiązanie, ponieważ nie wymaga dodatkowych czynności usuwania starego makijażu.

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego

Zdarzają się jednak przypadki, w których mocno nieudany makijaż brwi zmusza linergistkę do podjęcia poważniejszych działań. Jest nim drugie rozwiązanie, które przewiduje usunięcie starego makijażu permanentnego. Kiedy nasza doświadczona linergistka potwierdzi, że w Twojej skórze zalega zbyt dużo pigmentu lub jest on osadzony zbyt głęboko, albo że makijaż przybrał nieciekawy odcień, jedynym słusznym rozwiązaniem będzie skierowanie na laserowe usunięcie makijażu.

makijaż permanentny plamkaaa

Usuwanie brwi laserem to skuteczna technika, która zapewnia rozproszenie pigmentu osadzonego w skórze, a w efekcie widoczne rozjaśnienie makijażu. Dopiero po takim zabiegu możliwe jest nałożenie nowego makijażu, który przykryje nieprzyjemną pamiątkę po nieudanej wizycie u linergistki. Liczba potrzebnych sesji zależy od wielu czynników. Czasem wystarczy jedna sesja, w innym przypadku dwie, a w jeszcze innym trzy lub nawet pięć. Linergistka podchodzi indywidualnie do każdego przypadku, dobierając liczbę sesji tak, by mieć pewność, że stary makijaż zniknie lub będzie mógł być skutecznie zasłonięty nowym. Zabieg sam w sobie nie jest bolesny, trwa dosłownie kilka minut. Długi jest za to proces gojenia skóry, który może trwać od trzech do czterech tygodni. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat laserowego usunięcia brwi, przejrzyj pozostałe wpisy na naszym blogu lub subskrybuj nasz kanał, ponieważ w najbliższym czasie pojawi się tam filmik ze szczegółami tego zabiegu.

Jest jednak i dobra wiadomość! Jeśli będzie taka konieczność i wykonasz w naszym salonie Modestic zabieg bezpiecznego laserowego usunięcia brwi, otrzymasz bon o wartości 200 zł na dowolny zabieg w naszym salonie. Zrobimy wszystko, aby przywrócić Ci wiarę w dobrodziejstwa, jakie niesie ze sobą profesjonalnie wykonany makijaż permanentny.