laser nd yag
q-switch

Dowiesz się wszystkich szczegółów o laserze neodymowo-yagowym Q-Switch od Modestic

laser nd yag qswitch

O laserze

Oferujemy wysokiej jakości laser Nd Yag Q-Switch, który w połączeniu z prawidłową techniką jest w stanie usunąć ze skóry nawet te najgorsze makijaże permanentne i dziary.

Dane techniczne

Zaufanie

Laser Nd-Yag Q-Switch od Modestic jest w tej chwili w posiadaniu ponad 170 salonów kosmetycznych w Europie.

Najwięcej jest ich oczywiście w Polsce, ale kilkanaście urządzeń można znaleźć między innym w Wielkiej Brytanii, Norwegii, Niemczech czy Austrii.

Certyfikacja

Laser Nd-Yag Q-Switch od Modestic jest urządzeniem kosmetycznym, posiadającym certyfikat CE i jest dopuszczony do obrotu na rynku Europejskim.

Unboxing

Laser jest dobrze zabezpieczony do transportu metalową skrzynią, wewnątrz której zostały umieszczone następujące niezbędne elementy zestawu:

laser nd yag qswitch

Laser Nd-Yag Q-Switch

17 499zł

Często zadawane pytania

Laser Nd-Yag Q-Switch od Modestic jest laserem kompaktowym i wytwarza strzał w nanosekundach.

Tak, tym laserem można usuwać tatuaże wykonane czarnym pigmentem.

Tak, oczywiście. W zestawie znajduje się filtr do wykonania peelingu węglowego.

Jak najbardziej, po opróźnieniu pojemnika na wodę laser można transportować.

Podczas użycia lasera zużywa się kryształ w głowicy. Średnia żywotność głowicy to 1 milion strzałów. Czyli około 4000 zabiegów usuwania makijażu permanentnego.

Nie, nie ma takiej potrzeby.

Każdy laser może doprowadzić do niepożądanych skutków podczas usuwania. Rozwiązanie tego problemu leży w odpowiedniej technicy pracy z laserem, która pozwala na uzyskanie bardzo dobrych efektów usuwania bez krwi, oparzeń i ran.

Lasery są produkowane na zamówienie. Dlatego średni czas oczekiwania wynosi 3-4 tygodnie. W tym czasie może już odbyć szkolenie i zacząć umawiać modelek.